Opravy a úpravy hraček

V nedávné době jsem se stal otcem a jak to tak bývá tak po nějaké době mi začali přibývat různé hračky na opravu. Dnes nic moc nevydrží a jelikož se snažím věci spíše opravovat než je hned vyhodit, tak tady udělám menší přehled mích oprav a případně zlepšováků hraček.


Oprava sklápěcího autíčka - 15.4.2022

První oprava se týká sklápěcího autíčka u kterého došlo k ulomení jednoho z pantů držícího sklápěčku. Provedl jsem nahrazení obou pantů kouskem svařovacího drátu na který jsem pro vymezení vůle navlékl kousek hadičky, a konce zalepil tavnou pistolí.

oprava sklápěčky

oprava sklápěčky


Oprava motorky - 29.4.2022

Další oprava kterou jsem provedl byla velká oprava polámané motorky. Chyběla jedna strana zadního zavěšení kola a druhá strana držela už jen na vlásku, a navíc ze spodu motorky byla velká díra. Po rozmontování jsem zjistil že je uvnitř i elektronika na podsvícení kol a zvukové efekty. Elektroniku jsem opravil - přepájel přetrhané dráty, vyměnil baterky, doplnil chybějící LEDku a po testu odstranil reproduktor - polámané uchycení kola a díru jsem zalepil spoustou tavného lepidla a kousky plastové desky. Poté přišel na řadu nátěr a bylo opraveno.

oprava motorky

oprava motorky

oprava motorky

oprava motorky

oprava motorky

HOME